Sizi Arayalım

Sizi Arayalım

Kurumsal

ŞİRKET PROFİLİ

Kendimizi en güvende hissettiğimiz yerler evlerimiz, işyerlerimizdir. Ama yaşam alanlarımızın yeterince güvenli olması için en önemli araç yüksek güvenlikli kapılardır. Kapılarımız yeterince sağlam, güvenli olmadığı sürece evimizde iken kendimizin ve sevdiklerimizin güvenliği, dışarıda iken evimizdeki tüm değerli ve kişisel eşyalarımızın güvenliğinden emin olamayız.

Teknolojide yaşanan gelişmelere paralel olarak kapıların kilit sistemleri, yapıları, malzeme nitelikleri de gelişmektedir. Ancak her yenilik bir süre sonra farklı şekillerde aşılmakta, hırsızlar da yeni tip kapılar için farklı yöntemler geliştirmektedir. Bizler Milan Çelik Kapı olarak sürekli yenilikleri, teknolojik gelişmeleri takip ediyoruz, ve tüm yenilikleri ürünlerimize yansıtıyoruz. Evlerinizde, işyerlerinizde kullandığınız çelik kapılar yeterince güvenli mi? Bunun cevabı için bizimle iletişime geçerek bilgi alabilirsiniz. Sizlere güvenliğiniz için en uygun çözümleri sunabiliriz.

Yüksek güvenlikli kapılarımız aynı zamanda son trendleri takip eden kreatif ekibimizce özel tasarımlarla hazırlanmakta, mekanlarınıza uygun özel tasarımlar geliştirilmektedir. Çelik kapılar güvenlik yanında aynı zamanda bir dekorasyon ögesidir. Güvenliğinizi sağlayan en dekoratif kapılar, mekanlarınıza, kullanım alanlarına uygun olarak dekore edilir, size uygun çözümler hazırlanır.

Aynı zamanda zengin ürün çeşitlerimizden de size uygun çelik kapı seçimi için mağazamızı ziyaret edebilirsiniz.
 

VİZYONUMUZ

  • Doğru bilgilendirme, şeffaf yönetim, dürüst ticaret
  • Zamanında teslimat, hızlı çalışma sistemi
  • Satış sonrası destek, müşteri memnuniyeti önceliği

MİSYONUMUZ

  • Evrensel standartlarda çelik kapı üretimi
  • Güvenlikli, kaliteli malzemeden üretilmiş estetik kapılar
  • Mekanlara, kullanım alanına uygun özel çelik kapı çözümleri